Корзина
5 отзывов
+38(095) 833-91-16
+380
95
833-91-16
+380
67
250-71-37
+380
53
269-47-75
УкраинаПолтавская областьПолтавас. Щербани, ул. Светлая, 3б38750
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
ООО "СИСТЕМЫ МОДЕРНИЗАЦИИ СКЛАДОВ"
Ремонт та сервіс. Комплектуючі до складської техніки

Ремонт та сервіс. Комплектуючі до складської техніки

Компанія "Системи Модернізації Складів» пропонує ремонт, сервісне обслуговування виробничого обладнання та складської техніки.

До сервісного обслуговування ТОВ " СМС" входить:

1.      Модернізація та ремонт конвеєрних ліній;

2.      Ремонт транспортерів;

3.      Ремонт та заміна моторів-редукторів;

4.      Виготовлення, ремонт і заміна конвеєрних роликів, провідних валів;

5.      Футеровка роликів, валів;

6.      Ремонт всіх видів конвеєрних стрічок;

7.      Поклейка стрічки методом холодної вулканізації;
Ремонт рокл (гідравлічних візків);

8.      Ремонт механічних і гідравлічних, напівелектричних, електричних штабелерів;

9.      Ремонт навантажувачів;

10.  Ремонт підйомної техніки;

11.  Ремонт  ручних візків;

12.Ремонт стрічкових та безстрічкових касових боксів,заміна стрічки привода фотоелементу;

13.  Встановлення металоконструкцій;

14.  Монтаж і демонтаж стелажних систем.

15.  Пусконаладочні роботи і налаштування системи управління.

 

 

ГалереяСписок

Виклик спеціалістів Сервісної служби безкоштовно.

Виїзд (від 100 грн).

Заміна запчастин (від 100 грн).

Завдяки власній промисловій базі ми можемо самостійно виготовити комплектуючі і запасні частини. Фахівців компанії допоможе укомплектувати вже існуюче обладнання, модернізувати, відремонтувати і автоматизувати. Ми готові виїхати на місце, щоб допомогти у виборі необхідних комплектуючих.

Ремонт складської техніки включає в себе: заміна ролика 60\70, 70\82 поліамід, поліуретан, ведучого колеса 180\50,160\40, колеса с кронштейном на штабелер, підшипника, манжета, сальника, пальца, опори задніх коліс "бабочки", заміна ремкомплекта гідроузла рокли, великого упорного важеля, пружини клапана гідравліки, відновлення геометрії вузла, пружини насоса, ричага, штіфта, масла, тяги, Зварювальні, Регулювальні, роботи, промивка гідравлики бензином, тормозної системи, заміна тормозного циліндра, мотора, акумулятора коробки передач, програмування, діагностика електричних систем.

Чому вигідно ремонтувати в ТОВ «СМС»? 10-річний досвід роботи. Штат кваліфікованих спеціалістів, електриків, механіків. Вибір запчастин в наявності і на замовлення. Наявність діагностичного обладнання і ремонтна база. Розумні ціни - нижчі ніж у конкурентів. Якість технічного обслуговування і ремонтних робіт. Гарантія на всі види робіт. Якщо поломка відбудеться протягом гарантійного періоду, ми відремонтуємо її абсолютно безкоштовно. Погоджені терміни ремонту - можливий терміновий ремонт. Виїзд до клієнта. Можливість закріпити за компанією сервісного майстра. Можливість оплати послуг готівковим і безготівковим способом. Менеджери компанії запропонують оптимальну схему ремонтних робіт, в рамках бюджету вашої компанії. У разі виявлення серйозних проблем ми самі заберемо гідравлічні візки і відремонтуємо їх в сервісному центрі. При наявності всіх необхідних запчастин і витратних матеріалів ремонт займе мінімум часу. У разі відсутності потрібних запчастин ви можете розраховувати на оперативну доставку.

Компанія ТОВ "СМС" створила розгалужену сервісну службу. Мобільні ремонтні площадки знаходяться в кожному регіони України. Сервісне обслуговування проводяться на території філіалів ТОВ "СМС, за бажанням клієнта ремонт і обслуговування можливе за місцем.